su_tasarrufu

su_tasarrufu

Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde kullanılan kaynakların savurganlığına karşı önlemler almayı hedefleyen firmamız, müşterilerimizin isteklerini ve faturalarını titizlikle inceleyerek onları memnun edecek çözümler üretmektedir.

Kesin tasarruf sağlayan ürünlerimize güvenerek 10.000’in üzerinde bireysel ve kurumsal müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz. Bunun nedeni, müşterilerimiz için zekice ve en gelişmiş çözümleri üretmeye odaklanmış bir ekibimizin olmasıdır. Siz de yaratıcılığınızı ve gücünüzü kullanarak "Dr. Fatura" Tasarruf Merkezinde kendi yerinizi alabilirsiniz.

Çalışanlarımıza kişisel becerilerini artırma ve mesleki kariyerlerinde ilerleme olanakları sunmaktayız. Yeteneklerinizi uygulamanıza ve amaçlarınıza ulaşmanıza yardım etmek için varız. Hızla gelişen 'Dr. Fatura' Tasarruf Merkezi şirketin başarısını sağlamak ve onun mükemmel bir çalışma ortamı olmasına katkıda bulunmak için en üst yöneticisinden her kademedeki çalışanına kadar, tüm birimleriyle omuz omuza çalışan bir şirkettir.Aramıza katılarak bunu kendiniz görebilirsiniz.


Saygılarımızla,
İnsan Kaynakları Müdürlüğü.