su tasarrufu

Kesin Tasarruf

Müşterilerimizin kazanması bizim için çok önemlidir. "Kaliteyi bozmadan" alabileceğiniz maksimum kazancı sağlamayı hedefliyoruz. Bulunduğu ile ve bölgeye göre değişmekle beraber İstanbul'da basınca bağlı olarak 1 dakikada 10-15 litre su akar biz bunu 4 litreye kadar düşürüyoruz.


Maksimum Performans

Tasarruf yaptırarak kazanç sağlarken akış kalitesinin de üst seviyede olmasına özen gösteriyoruz. Suyu kullanan misafirleriniz yada çalışanlarınız suyun az aktığını fark etmezler akış performansı tatmin edicidir.


Garanti

Ürünlerimiz 5 yıl garantilidir. Sıcak ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Memnun kalmadığınız bir ürünü iki ay içinde iade edebilirsiniz.


Memnun Kalmazsanız Paranız İade

Ürünlerimiz tasarruf yapmazsa size kazanç sağlatamazsak paranızı iade ediyoruz.


İşçi Sağlığı ve Güvenliği

Ürünlerimiz sertifikalıdır. İnsan ve çevre sağlığını etkileyici olumsuz etkileri söz konusu değildir. Çevrecidir. Ayrıca; ürünümüz, suyu hava ile karıştırarak akıttığı için su oksijen açısından zenginleşmiş şekilde akar ve cilt sağlığına karşı dost’tur. Müşterilerimizden Best Western-Senator Hotel En çevreci otel ödülünü almışlardır.


Teknik Destek

Ürünlerimizin montajı tamamen teknik ekibimiz tarafından yapılacaktır. Bir ürünü değil tamamen bir hizmeti size sunuyoruz. Ayrıca; garanti süresi boyunca tarafımızdan oluşabilecek herhangi bir soru durumunda davetiniz halinde teknik destek verilmektedir.


Ödeme

Musluk sayısına göre değişkenlik gösterir, 3-4 ayda kendisini amorti ettiği için ücretsiz sahip olmuş olacaksınız.


Örnek Tasarruf Tablosu

Gelen fatura miktarınızı bildirin ne kadar zamanda amorti edeceğinizi ve bütçenize yapacağı karı bildiren bir tablo gönderelim.


Amorti Süresi

Dr.Fatura tasarruf sistemine geçiş yaptığımızda birkaç ay içerisinde maliyetini amorti etmektedir. Sonrasında sürekli kazancınız mümkün olacaktır.


Riskiniz Yok

Ya Tasarruf yapmazsa diye tedirgin olmayın. Hiçbir kaybınız yok. Riski tamamen 'Dr.Fatura' üsleniyor. Size kazanç sağlayamazsak bizde ürünlerimiz söküyor hiçbir bedel istemiyoruz.