En iyi FORUM AVM’lerin tercihi olmaktan gururluyuz!

"Dr. Fatura" Tasarruf Merkezi olarak; gelecek kuşaklara karşı sorumlu, doğal kaynakları koruma bilincine sahip, sabit giderlerini düşünen ülkemizin ve dünyanın önde gelen lider şirketlerine hizmet veriyoruz.

Müşterilerimizden Multi Development Türkiye'ye ait olan "Forum İstanbul" geçtiğimiz sene 9 Haziran 2011 tarihinde sektörün önde gelen ödül programlarından biri olan Retail&Leisure International (RLI)'da Yılın Uluslararası Perakende ve Eğlence Merkezi Ödülü (International Retail & Leisure Destination of the Year Award)’ne layık görülerek Dünyanın En İyi AVM'seçilmişdi. Londra’da düzenlenen 6. Küresel RLI ödüllerinin sahiplerini bulduğu gecede yıllık 20 milyonluk müşteri trafiği, en iyi alışveriş ve eğlence karması ile gayrimenkul sektörüne dinamik yaklaşımındaki başarısı nedeniyle değerlendirmelerden tam not almışdı.

Geçtigimiz günlerde her yıl düzenlenen ve alanında en iyi alışveriş merkezlerinin ödüllendirildiği 2012 ICSC Avrupa Alışveriş Merkezleri Ödülü’nde Türkiye’den tek kazanan da Marmara Forum oldu. Multi Development Türkiye ve Area tarafından geliştirilen, zengin marka karması ve sıradışı aktiviteleriyle İstanbul’un çekim merkezi olan Marmara Forum, Avrupa’daki 16 alışveriş merkezinin finale kaldığı değerlendirmede Avrupa’nın en iyisi seçildi.

Daha önce de Multi Development Türkiye, Marmara Forum ile aldığı Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi ödülünü 2009 yılında da Forum Mersin ile Türkiye’ye getirmeyi başarmıştı.

"Dr. Fatura" Tasarruf Merkezi olarak; Dünyanın ve Avrupanın En iyi avm ödülünü alan FORUM AVM’lerin tercihi olmaktan gururluyuz!

Ayrıca belirtmek isteriz ki, tercihlerini Dr. Fatura'dan yana kullanan, çevreye duyarlı, verimlilik odaklı, sürdürülebilir karlılığı düşünen Dünyanın Lider Firmaları Yanılıyor Olamaz!