Isınma giderinin oldukça pahalı olduğu ülkemizde dışa bağımlılık tartışmasız büyük bir sorun. Geçen yıl aşırı soğuklar nedeniyle zaman zaman aşırı doğalgaz harcamaları ülkemizi sıkıntının eşiğine getirdiğini hep birlikte gözlemledik.

Yeteri kadar ısınmadığımız halde binalarımızdaki ısı kaçakları ve yalıtımsız duvarlar yüzünden her yıl 7,5 milyar doları sokağa atıyoruz. Bu rakam 2012 dış borç ödememizden daha fazla.

Hem işletmenizin karlılığı hem de ülke ekonomisinin refahı için mutlaka yalıtım yaptırmalısınız. Isı Yalıtımı yaptırmak enerji tüketimini azaltır ve %50 lere varan oranlarda ısınma doğalgaz faturanızın az gelmesini sağlayarak, işletmenize kar ettirir.

Isı Yalıtımı yaptırmak çevrenin korunmasına katma değer sağlar. Aynı zamanda ısı yalıtımı yaptırmak konforlu ısınma ve sağlıklı yaşam standardı sağlar, ilk yatırım ve işletme maliyetlerini büyük ölçüde azaltır.


"Dr. Fatura" ile ısı yalıtımı yaptırarak, kışın ısınmak için doğalgaz giderlerinde, yazın ise serinlemek için elektrik giderlerinde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Klasik Mantolama
Nanoteknolojik Yalıtım
Doğal (Ekolojik) Yalıtım

Yukarıda belirtilen yalıtım türlerinden hangisinin işletmeniz için uygun olduğuna konusunda uzman mühendislerimiz ile görüşerek karar verebilir ve vakit kaybetmeden sizde tasarrufa geçebilirsiniz.